fotograf a lektor

Videokurz Adobe Lightroom: Lroom

Adobe Lightroom osobně používám pro úpravu i správu fotek spoustu let... na základě vysoké poptávky nejen svých kolegů fotografů jsem proto připravil videokurz pro Adobe Lightroom.

Ten si lze pustit jako např. film na počítači, tabletu ale i telefonu a rovnou si probírané postupy třeba i zkoušet. Kdykoliv se můžete vrátit, nic vám neunikne. A když něco zapomenete nebo vynecháte, můžete se k tomu třeba za půl roku vrátit. Videokurz vám tak bude sloužit nejen jako vzdělávací nástroj ke zlepšování v Lightroomu, ale i jako ohromná studnice informací i do budoucna.

Videokurz Adobe Lightroom: Lroom zaznamenal mezi fotografy vynikající ohlasy, což mě osobně velmi těší. Něco takového totiž nepřipravíte za týden, ale ani za měsíc. A je dobré vědět, že čas a úsilí, které jsem do kurzu věnoval, lidem pomáhá.

Párkrát do roka také vypisuji termíny na kurzy Lightroom pro začátečníky. Tento kurz ale vůbec nenahradí výše zmiňovaný videokurz. Má pouze seznámit zájemce s Lightroomem a pomoci mu rozhodnout se, zda-li jej bude více používat. Pokud byste o takové seznámení měli zájem, napište mi na tom@tomasdolejsi.cz a pokud vás bude víc, nějaký termín si domluvíme.

Více o kurzu naleznete na samostatném webu www.lroom.cz.

fotograf a lektor individuálních kurzů: Tomáš Dolejší

+420 737 164 334

tom@tomasdolejsi.cz